O studiu a o mně...

Edita Dvorská

" Mám štěstí!

  Dělám, co mě baví

  a baví mě, co dělám."   

Můj příběh
aneb Jak to všechno bylo...


Marketing mě začal bavit už na střední. Po té jsem se DÍKY! osudu nedostala na vysokou ekonomku a začala pracovat v grafickém studiu. Spousta práce, možností a příležitostí na sobě pracovat - díky klukům z Fiala&Šebek.

Pak mi začal být svět obalového designu, privátních značek a focení malý...

 

Na dalších pár let se stala mým působištěm reklamní agentura Ogilvy&Mather, konkrétně jednotka CID, specialisté na korporátní identitu a design. Úžasná doba, hodně práce, důležití klienti, kreativní, trochu ulítlý svět reklamky a přátelé - snad na celý život...

Pořád mi něco schází. Touha vědět víc, vidět dál. Přichází krásná "studentská" léta na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně na Faktultě multimediálních komunikací. Setkání se spoustou profíků, další noví přátelé a úžasné "výlety z reality" od všech klientů, schůzek, projektových plánů a timesheetů.

Je čas se vrátit zpátky. Souhra náhod mě nasměrovala zpět k "rodné hroudě". Nastupuji do komunikačního týmu automobilky Toyota Peugeot Citroën Automobile. Další pěknou řádku let trávím ve výrobním závodě, "na straně klienta". Japonský management - velká škola. Spousta práce, ale to se opakuji :-) Náborové kampaně, interní komunikace, firemní akce, CSR a "píárko" se super týmem. V poslední fázi nové projekty. Jednoduše VÝZVA!

Další výzva se jmenuje mateřství. Úžasná, potrhlá, tvrdohlavá s hlavou tak otevřenou, jak to snad mohou mít jen děti - moje dcera Magdalenka.

Po roce přichází nabídka, příležitost udělat něco pro místo, ve kterém žiju, navíc ve spojení s mým koníčkem - historií. Děkuji a přijímám. S radostí a občasným zápasením se státní správou a "muzejním světem", poznávám novou oblast, kterou je cestovní ruch, díky Českému muzeu stříbra a srdcové záležitosti Královskému stříbření Kutné Hory.

A teď trochu paralelní příběh...
aneb o Studiu

...o x let dříve... Odcházím z Ogilvy. Můj klient mi říká: "Co si bez Vás, Editko počneme :-)". Po dohodě se šéfem si klienta "odnáším" s sebou. Začínám pro něj pracovat na volné noze. Díky Lexovi Pyškovi a jeho projektu Divadlo Palace posléze činoherní studio Bouře začíná studio Factory. Pracuji pro ně dosud, bude tomu 10 let. Později přicházejí další klienti - ale více se dozvíte tady.

Všechny profesní zkušenosti najdete na mém profilu na Linked-in:

...a něco prozradí i fotky na mém Instagramu níže :-)

  • LinkedIn - Black Circle

Všechny fotky najdete zde:
 

  • Instagram - Black Circle